• Not available unless: Your Email address contains skolahamr

Novinky stránek - návody

Hesla ->hesla ->hesla

by David Lukáš -

Neustále opakující se dotazy na hesla. Zde máte jednoduchého průvodce jak na ně.


1. Heslo do emailu slouží také jako heslo do moodle - žák

Pokud jste jej zapomněli, proveďte proces zapomenutého hesla (někdy psáno jako "Zapomněli jste heslo?" nebo "Nezdařilo se vám přihlášení?" atp.)  pravděpodobně vás to nasměruje na tento odkaz.

Proces obnovení využije vaše telefonní číslo, nebo email případně jinou alternativu, kterou jste zvolili k obnovení hesla. Pokud ani s tímto nedokážete uspět, může vám pomoci pan Rostislav Pric, kterému je nutné zaslat srozumitelný email. Jakmile do toho musí zasahovat člověk, neočekávejte proces obnovení ihned, ale smiřte se reakční dobou minimálně 48h. Může také dojít ke ztrátě vašeho emailu. 

2 Heslo do bakalářů - žák, rodič, dohled

Bakaláři umí zaslat heslo na email, který je nastavený v systému bakalář. Pro žáky je to školní email na který přijde heslo. Rodiče email zadávali tř. učiteli nejspíš na tř. schůzce do papírové podoby. Správu těchto emailu má na starosti vždy třídní učitel. Proces zapomenutého hesla se zde jmenuje "Zapomenuté heslo" - odkaz. Systém může psát po zadání emailu tuto hlášku "Zadaný mail nebyl v databázi školy nalezen...".  To může mít celkem dvě příčiny. 1 -> dopustili jste se chyby v zadání emailu právě vy 2-> dopustil se chyby v zadávání vašeho emailu do systému tř. učitel. Kontaktujte jej.  Pokud systém napíše, že heslo bylo zasláno na email postupujte dle pokynů v emailu.

Heslo k produktům Adobe - žák třídy GD

Žáci tříd GD mají zřízený přístup k produktům Adobe.  Přihlášení vyžaduje portál Adobe nebo přímo aplikace Adobe Creative Cloud. Ověření uživatele probíhá na základě vytvořeného profilu se školním emailem. Případnou ztrátu hesla řeší žák na portálu Adobe a následně jsou mu instrukce doručeny do školního emailu. 

Nastávají tyto chyby kdy aplikace píše hlášku ve smyslu "Vypršela vám licence...".  1-> žák si vytvořil registraci již v dřívějším čase než vytvořila registraci škola se školním emailem.  2-> žák si nedopatření odstranil účet. 

S těmito problémy vám vždy pomohou učitelé a učitelky odborných předmětů.

Závěrečné zkoušky a maturity

by Deleted user -

Závěrečné zkoušky, klauzurní zkoušky a maturity - klikněte zde
Přistupovat k nim můžete pouze pod přihlášením hosta. Po kliknutí na výše uvedený odkaz budete přihlášeni automaticky. Pokud se tak nestane, nejspíš budete právě na stránce "přihlášení", kde postačí kliknout na tlačítko "Přihlásit se jako host".

V tomto kurzu najdete hlavně  termíny, harmonogramy a pokyny k závěrečným pracím, maturitním a klauzurním zkouškám. Pokud budete mít pocit, že některou důležitou informaci nemůžete najít, obraťte se na vyučujícího daného předmětu nebo na třídního učitele.

(Dodatečně upravil/-a: David Lukáš; čas vložení původního příspěvku: Čtvrtek, 19. září 2013, 15.42)

Older topics...